Ремонт ванної кімнати: як обрати ідеальну плитку та сантехніку

Ремонт ванної кімнати: як обрати ідеальну плитку та сантехніку

Ремонт ванної передбачає вибір матеріалів. Правильно підібрана плитка та сантехніка гарантують довговічність ремонту. Комфорт від цього теж залежить. Саме тому краще детально продумати дизайн ванної кімнати. Допоможуть в цьому й досвідчені дизайнери студії Soprano. За посиланням https://soprano.in.ua/ можна ознайомитися з прикладами відповідних робіт. 

AD_4nXc8w_5lOArkt6sPoB4C7_kLbQTQIPknTENvfQANJUaX4p8sUElO4OIp4UID_gdYBvB6wNR0EY2vfvTS_qbFgNDBxGKgAf1K8DdVbOgU09Ta0a7__gJfZ0Wajag_0oaC03CnflCIwA?key=oSBgpcIsJNPKo8RPS5j98PfR

Вибір плитки для ванної кімнати

Обирати плитку для ванної важливо, орієнтуючись на її основні характеристики. Розглянемо їх детальніше: 

  • Матеріали. Для оздоблення ванної ідеально підходить кераміка, порцеляна й натуральний камінь. Це вологостійкі матеріали, які представлені в візуальному різноманітті. 
  • Водостійкість й протикорозійні властивості. За своєю стійкістю лідером є керамічна глазурована плитка. Також добре справляється з водою й керамограніт. Коефіцієнт водопоглинання, вказаний виробником плитки, має бути менш як 3%. 

Вибір плитки також залежить від її розміру, кольору й текстури. Найчастіше плитка підбирається в один тон на стінах та на підлозі. Можливі й винятки. Якщо обрати плитку з оригінальною текстурою, вдасться створити стильний контраст. Це можна сказати й про візуальні поєднання різних матеріалів, створення візерунків та орнаментів. 

Вибір сантехніки: ключові моменти

Уявити повноцінну ванну кімнату без сантехніки неможливо. Ванна, душова, раковина й унітаз — це базові елементи кожної ванни. Щоб не помилитись з вибором, орієнтуватись важливо на такі параметри: 

  • якість матеріалів;
  • візуальний стиль сантехніки;
  • наявність гарантії на пошкодження.

Кожен тип сантехніки розглянемо окремо. При купівлі ванни, краще обирайте акрил або фарфор. Цей матеріал стійкий до усіх пошкоджень й не вимагає додаткового догляду. 

Розміри приміщення теж враховуйте. Якщо ванна невелика, краще надати перевагу душовій кабіні. Це можна сказати й про іншу сантехніку, а саме раковину та унітаз. 

Враховувати матеріали варто й при виборі раковини. Для цього ідеально підходить фаянс та фарфор, завдяки естетичності та простоті у догляді. Відіграє роль й тип монтажу сантехніки. Традиційно виділяють його 3 різновиди:

  • настінний;
  • підлоговий;
  • прихований.

Кожен з вказаних типів має певні особливості. Щоб обрана сантехніка послугувала не один рік, орієнтуйтесь й на легкість догляду за нею. Покриття має бути стійким до різної побутової хімії та до нальоту іржі. В іншому випадку, на поверхні сантехніки постійно доведеться спостерігати неприємні розводи та мінеральні відкладення. 

Під час ремонту ванної кімнати уникнути помилок вдається не кожному. Наприклад, це можуть бути неправильно підібрані матеріали або не прорахований монтаж сантехніки. Щоб підготуватись до ремонту й забути про будь-які помилки, краще звернутись до досвідчених дизайнерів студії Soprano. Орієнтуючись на власний досвід та професіоналізм, вдасться створити гармонічний інтер’єр.