Світловідбивна стрічка для твердої поверхні (біла) ORAFOL VC104+

Світловідбивна стрічка для твердої поверхні (біла) ORAFOL VC104+

Світловідбивна стрічка для твердої поверхні (біла) ORAFOL VC104 + (ціна за метр) є контурним марку-ванням тентованих кузовів. На них вона і наноситься. Мета – забезпечення безпеки транспортного засобу. Яким способом вона досягається розглянемо далі.

Маркувальна стрічка виготовляється з вінілу. Має властивість відбивати світло. Цей фактор сприяє чіткому позначенню контурів тенту. Їх добре видно з далекої відстані. Коли темно чи погода туманна, яскравий обмежувач запобігає ускладненням під час руху.

Хороша гнучкість одношарової контурної стрічки дозволяє наносити її без особливих зусиль цільною смугою. Транспортувальна плівка полегшує цей процес. Краї притискаються герметично. Такий вид вантажної фурнітури добре ріжеться. При наклеюванні необхідно дотримуватись встановленого температурного режиму: від +15 до +38 °C.

За рахунок міцного клейового шару утворюється надійне маркування. Воно необхідне і на нових кузовах, і на тих, що експлуатуються.

Спеціальне призначення для кузовів тентів робить автомобіль видимим. Це важливо. Візуальна привабливість менш важлива, але і її варто відзначити.

Процеси промислового очищення вантажних автомобілів мають деякі відмінності. Світловідбивна стрічка для твердої поверхні (біла) ORAFOL VC104+ (ціна за метр) виявляє стійкість до багатьох з них і миття під високим тиском, зокрема.

Якщо стрічка використовується за призначенням, то прослужить вона понад три роки. Експлуатація виробу можлива за температурою: максимум +90 °C, мінімум –40.

Правильне маркування звільнить від передбачуваного штрафу.