Електроштабелер та електронавантажувач

Електроштабелер та електронавантажувач

Складська техніка — це безліч видів обладнання, які здатні виконати будь-які завдання із вантажем. І з-поміж них є 2 види, які найчастіше обирають для виконання вантажно-розвантажувальних робіт: електроштабелери та електронавантажувачі. Останні здебільшого представлені вилковими моделями.

Обидва види оснащені електричним двигуном та використовуються для транспортування та укладання вантажів. Однак сфери експлуатації та конструктивні особливості в них різні. Їх ми й розглянемо в цій статті, щоби краще зрозуміти різницю між електроштабелером та електронавантажувачем та для чого використовується техніка.

Штабелер

Основними відмінностями між штабелерами та навантажувачами є:

  • габарити;
  • маневреність;
  • умови використання.

Основним призначення штабелера є транспортування вантажів всередині складу. Це проста в експлуатації та компактна складська техніка. Завдяки цьому він оптимізує роботу навіть у невеликих приміщеннях та міжстелажних коридорах. У них обладнання легко пересувається, але через низький кліренс потребує рівної підлоги.

Також штабелер має менше вимог до зарядки, адже йому вистачить звичайної розетки. Водночас вилковий навантажувач потребує потужнішої електромережі.

Вилкові навантажувачі

Електронавантажувач — це габаритна складська техніка. Його основним призначення є транспортування важких товарів не тільки всередині приміщення, а й між виробничими цехами. Від штабелера він відрізняється умовами експлуатації та технічними характеристиками, а саме:

  • переміщення важких товарів на піддонах;
  • експлуатація не тільки всередині приміщення, а й на відкритому майданчику із нерівною поверхнею;
  • довший час роботи завдяки АКБ більшої ємності.

Також навантажувач оснащений противагою на задній частині, а також двох- чи трисекційним вантажопідйомником, яких немає в більшості штабелерів.

Загалом кожен вид створений для виконання конкретних завдань у конкретних умовах:

  • штабелер — штабелювання вантажів вагою до 2 т;
  • навантажувач — для транспортування важких товарів між закритими та відкритими майданчиками.

І для вибору відповідного обладнання, яке підвищить товарообіг у складі, радимо звернутися в «Склад Сервіс». Спеціалісти компанії розкажуть більше про технічні характеристики кожного виду, умови експлуатації та обслуговування, щоби ви знайшли ідеальне рішення для бізнесу. Джерело: https://vinbazar.com/