Запчастини до мотоблоків — що частіше потребує заміни

Запчастини до мотоблоків — що частіше потребує заміни

Сучасна сільгосптехніка здатна значно полегшити роботу на земельних ділянках і в домоволодіннях. І недорогі, але надійні китайські агрегати здобули популярність серед населення, що працює в агросекторі. Однак усе має певний ресурс, і з часом доводиться міняти деякі запчастини в техніці. І найбільше багатьох цікавить ціна двигуна на мотоблок, оскільки це серце агрегату і найскладніша деталь.

Поломок не уникнути, але їх можна швидко усунути, підібравши якісні комплектуючі від перевірених виробників.

Запчастини на китайські мотоблоки: як правильно підібрати

Навіть за умови акуратного використання техніки та своєчасного ТО, відбувається природний знос деталей. Проблеми можуть виникати з трансмісією, ходовою і паливною системою, силовим агрегатом. Найпоширенішими комплектуючими, які потребують ремонту, є мотор, КПП, стартер.

Запчастини на китайські мотоблоки: як правильно підібрати

Мотоблок являє собою складну конструкцію і поява однієї неполадки може мати різні причини, тому починати діагностику потрібно з простих вузлів, проведення заміни мастила, фільтрів тощо.

Наприклад, коли техніка відмовляється набирати максимальну потужність, причиною цього може бути забруднення форсунок або карбюратора, засмічення повітряного фільтра, або ж використання палива поганої якості. У такому разі починати потрібно з найпростішого — замінити бензин або солярку на кращу. Потім необхідно продути форсунки, почистити карбюратор. Якщо це не допомогло — провести заміну фільтрів, свічок запалювання.

Якою б не була проблема, на сайті https://motoblok-tata.com.ua є запчастини на китайські мотоблоки, широкий вибір товарів від різних компаній дає змогу підібрати деталь під модель техніки. Слід уточнити, що більшість комплектуючих є взаємозамінними і в каталозі вказується, для яких агрегатів підійде конкретна деталь.

Мотор для мотоблока: причини поломки та підбір нового

Найчастіше несправності з двигуном виникають через використання пального або мастила низької якості, високе навантаження та несвоєчасний технічний огляд.

Мотор для мотоблока: причини поломки та підбір нового

Проблеми можуть виникати з блоками циліндрів, шатунами, поршневими комплектами та іншими запчастинами. Залежно від складності поломки можна обійтися заміною деяких деталей двигуна, а в окремих випадках простіше буде поміняти на новий. Тоді підбір нового мотора для мотоблока необхідно проводити з урахуванням палива (бензин або дизель), на якому працює агрегат, і його технічної документації. Важливими факторами є потужність ДВЗ і кількість тактів, розміри посадкового місця і спосіб кріплення.

В інтернет-магазині Motoblok-TATA є в наявності мотори на легку, середню і важку техніку, доставка діє по всій території України. Вигідна ціна двигуна на мотоблок в Motoblok-TATA обумовлена прямими поставками від виробника.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).